Recruitment gyakornok (HR) - V. került, Bank Center

Munkaerő-toborzással és kiválasztással foglalkozó multinacionális partnerünk várja toborzás és kiválasztás iránt érdeklődő és angolul folyékonyan beszélő diákok jelentkezését hosszú távra, azonnali kezdéssel!

Feladatok

Napi feladatod lesz:

  • Jelöltek felkutatása a saját és online adatbázisokban
  • Jelöltek előszűrése
  • Interjúk szervezése
  • Tanácsadók munkájának egyéb adminisztratív feladatokkal való támogatása

Cég bemutatása

Partnerünk a legnagyobb tőzsdén jegyzett munkaerő-toborzással és kiválasztással foglalkozó vállalatcsoport az Egyesült Királyságban és világelső a szakembertoborzás és egyéb HR szolgáltatások területén.

A vállalat több, mint 33 országban van jelen, 252 irodával. Magyarországon 2007-ben kezdte meg működését, és mára meghatározó szereppel bír a hazai munkaerő-toborzással és kiválasztással foglalkozó cégek között.

A Hays Hungary csapatába, Értékesítési, Marketing és HR toborzási területek támogatására keresünk aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező, toborzás és kiválasztás iránt érdeklődő és angolul folyékonyan beszélő diákot hosszú távra, azonnali kezdéssel!

Feltétel

Ideális vagy a munkára, ha:

  • Aktív, vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszonyod van
  • Ha érdekel a munkaerő-toborzás és -kiválasztás területe
  • Kreatív, nyitott és proaktív vagy, aki magabiztosan és hatékonyan kommunikál
  • Angolul középszinten írsz és beszélsz (nem szükséges nyelvvizsga, de aktív legyen a nyelvtudás)
  • Tudsz vállalni heti min. 25 óra munkavégzést
  • Legalább 2 félévnyi időt náluk tudsz maradni

Előny
  • Több óra vállalása

Kezdés
Interjú után azonnal!

Munkaidő
8:00-18:00 óra között, heti min. 25 munkaóra

Munka időtartama
Hosszú távú lehetőség

Bruttó bér
Br. 1025 Ft/óra kezdő bér + teljesítményen alapuló attraktív bónusz rendszer

Munkavégzés helye
Szabadság tér 7.

Megjegyzes

Amit a cég nyújt:

  • Fix órabér és teljesítmény alapú bónuszrendszer
  • Tapasztalatszerzési lehetőség toborzás és kiválasztás területén
  • Jó hangulatú, fiatalos, pörgős csapat
  • Modern, új iroda a belvárosban, kellemes munkakörnyezet
  • Hosszú távú karrierlehetőség

Projekt menedzser
Lator Enikő
Email: lator.eniko@mads.hu
Telefon: +36 (20) 3369 751

E-mailben küldött önéletrajzzal. Tárgy: Recruitment gyakornok_Hays